Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme

Biz her geçen gün ortaya çıkan yeni mobil platformları takip ediyoruz ve bu alanda çok iyi bir şekilde yol alıyoruz.

Akıllı telefonların kullanıcı sayısı sürekli artıyor ve bilgisayar kullanıcılarına göre kullanım oranları o kadar iyi ki, bu platformların hedef kitleye ulaşma ihtimali göz ardı edilmeyecek kadar fazladır. Mobil uygulamalar; kolayca her yerde ve her zaman hedef kitleye ulaşma imkanı veren küçük reklamlar yerine, güçlü kullanıcı deneyimi oluşturabilir, hedef kitlenize anında ulaşabilirsiniz.

Mobil pazarlama daha kişisel düzeyde kullanıcılar ile etkileşim için fırsatlar sunmaktadır. Bu yüzyılda tercih edilen pazarlama stratejilerinin hemen hemen tamamı mobil cihazlar üzerine yapılmaktadır. Sizlere özel bir istatistik ile; yaş, cinsiyet ve konumu, aynı zamanda belirli bir hedef kitleye içinde belirli bir hedef kitleye ulaşma imkanı veririz. Mobil cihazlar ile müşteriye yani son kullanıcılara ulaşmak çok daha hızlı ve hedefe daha kolay ulaşılmaktadır.

Biz ekip olarak; bireysel ve kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi uygulama geliştirme ve uygulama yapımı sonrası hizmet konularında gerekli uzmanlığa sahibiz. Türkiye'nin önce gelen mobil uygulama uzmanlarımız doğru strateji ile sizlere zamanında uygulama teslimi, teslim sonrası raporlamalar, müşteri profili istatistikleri, kampanya geliştirilmesi konusunda sizlere yardımcı olmaktan gurur duyarız.

© 2013-2018 Cygnus Bilgi Teknolojileri - Tüm Hakları Saklıdır.